SBC2-331-341
MFR.Part #
SBC2-331-341
JLCPCB Part #
C5746791
Package
Plugin,D=7mm
Description
1.4Ω 330uH 340mA 370mA ±10% Plugin,D=7mm Power Inductors ROHS