SBC2-152-141
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC2-152-141
JLCPCB Part #
C1331660
Package
Plugin,D=7mm
Description
1.5mH 140mA 6.2Ω ±10% 插件,D=7mm Power Inductors ROHS