SBC2-100-212
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC2-100-212
JLCPCB Part #
C1330627
Package
Plugin,D6xL6mm
Description
10uH 2.1A 60mΩ ±20% 插件,D6xL6mm Power Inductors ROHS