SBC1-6R8-182
MFR.Part #
SBC1-6R8-182
JLCPCB Part #
C5746787
Package
Plugin,D=5.5mm
Description
1.8A 1.9A 6.8uH 60mΩ ±20% Plugin,D=5.5mm Power Inductors ROHS