SBC1-4R7-202
MFR.Part #
SBC1-4R7-202
JLCPCB Part #
C1331662
Package
Plugin,D=5.5mm
Description
2A 4.7uH 50mΩ ±20% 插件,D=5.5mm Power Inductors ROHS