SBC1-150-162
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC1-150-162
JLCPCB Part #
C1331582
Package
Plugin,D=5.5mm
Description
1.6A 100mΩ 15uH ±20% 插件,D=5.5mm Power Inductors ROHS