R82EC3220DQ70K
MFR.Part #
R82EC3220DQ70K
JLCPCB Part #
C600472
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 220nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS