R82EC1100AA50K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R82EC1100AA50K
JLCPCB Part #
C600448
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 1nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS