R82DC3220DQ60K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R82DC3220DQ60K
JLCPCB Part #
C600435
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS