R82DC3100AA50K
MFR.Part #
R82DC3100AA50K
JLCPCB Part #
C600428
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS