R79GC3220Z340J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R79GC3220Z340J
JLCPCB Part #
C3804440
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 70V、160V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS