R76TW32204030J
MFR.Part #
R76TW32204030J
JLCPCB Part #
C3792908
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 650V、1.5kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS