R76TR33304030J
MFR.Part #
R76TR33304030J
JLCPCB Part #
C3785755
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 330nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS