R76TR3220SE30K
MFR.Part #
R76TR3220SE30K
JLCPCB Part #
C3807925
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 650V、1.6kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS