R76QR3680SE30K
MFR.Part #
R76QR3680SE30K
JLCPCB Part #
C3799018
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 600V、1kV 680nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS