R76QR3220SE30K
MFR.Part #
R76QR3220SE30K
JLCPCB Part #
C3785265
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 600V、1kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS