R76QR3220CK30J
MFR.Part #
R76QR3220CK30J
JLCPCB Part #
C600424
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1kV 220nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS