R76QR3150SE30J
MFR.Part #
R76QR3150SE30J
JLCPCB Part #
C600423
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS