R76QR3100SE40J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R76QR3100SE40J
JLCPCB Part #
C3810209
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 600V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS