R76QN32705050J
MFR.Part #
R76QN32705050J
JLCPCB Part #
C3804655
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 270nF 600V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS