R76QD0220SE00J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R76QD0220SE00J
JLCPCB Part #
C3802296
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220pF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS