R76PR3680SE40J
MFR.Part #
R76PR3680SE40J
JLCPCB Part #
C3786460
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 400V、630V 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS