R76PN31205050J
MFR.Part #
R76PN31205050J
JLCPCB Part #
C3793206
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 120nF 400V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS