R76MR3470SE30K
MFR.Part #
R76MR3470SE30K
JLCPCB Part #
C3797957
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、400V 470nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS