R76MN35605050J
MFR.Part #
R76MN35605050J
JLCPCB Part #
C3792926
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、400V 560nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS