R76MI31505050J
MFR.Part #
R76MI31505050J
JLCPCB Part #
C3801266
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 250V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS