R75TR3220AA40K
MFR.Part #
R75TR3220AA40K
JLCPCB Part #
C3788724
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 650V、1.6kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS