R75RR322050L4J
MFR.Part #
R75RR322050L4J
JLCPCB Part #
C3810771
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 600V、1.25kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS