R75QR41004000J
MFR.Part #
R75QR41004000J
JLCPCB Part #
C3799690
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 250V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS