R75QR34704010J
MFR.Part #
R75QR34704010J
JLCPCB Part #
C3792581
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、1kV 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS