R75QN33305000J
MFR.Part #
R75QN33305000J
JLCPCB Part #
C3797364
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、1kV 330nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS