R75QN3150AA00K
MFR.Part #
R75QN3150AA00K
JLCPCB Part #
C3786769
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 250V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS