R75QD1120Z330J
MFR.Part #
R75QD1120Z330J
JLCPCB Part #
C3809608
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS