R75PW44704030J
MFR.Part #
R75PW44704030J
JLCPCB Part #
C3804959
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 4.7uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS