R75PN356050H3J
MFR.Part #
R75PN356050H3J
JLCPCB Part #
C3799446
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V、630V 560nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS