R75PN3220AA30J
MFR.Part #
R75PN3220AA30J
JLCPCB Part #
C183539
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS