R75PN32204030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75PN32204030J
JLCPCB Part #
C3807548
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS