R75PI3150AA30K
MFR.Part #
R75PI3150AA30K
JLCPCB Part #
C6373655
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 250V、630V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS