R75MN347050H3J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75MN347050H3J
JLCPCB Part #
C3804533
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 220V、400V 470nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS