R75MI33305040J
MFR.Part #
R75MI33305040J
JLCPCB Part #
C3796224
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 330nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS