R75MI3220AA30K
MFR.Part #
R75MI3220AA30K
JLCPCB Part #
C3801445
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 220nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS