R75LN3470AA00K
MFR.Part #
R75LN3470AA00K
JLCPCB Part #
C3790350
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、560V 470nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS