R75LN33304000K
MFR.Part #
R75LN33304000K
JLCPCB Part #
C3810118
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、560V 330nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS