R75LN32204000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75LN32204000K
JLCPCB Part #
C3801748
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、560V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS