R75LI32204000K
MFR.Part #
R75LI32204000K
JLCPCB Part #
C3804984
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、560V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS