R75IW533050H4J
MFR.Part #
R75IW533050H4J
JLCPCB Part #
C3806531
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、250V 33uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS