R75IN41504040J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75IN41504040J
JLCPCB Part #
C3792966
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 160V、250V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS