R75II368050H8J
MFR.Part #
R75II368050H8J
JLCPCB Part #
C3783932
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、250V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS