R75ID2470Z340J
MFR.Part #
R75ID2470Z340J
JLCPCB Part #
C3801306
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 47nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS