R75GW515050H0J
MFR.Part #
R75GW515050H0J
JLCPCB Part #
C3783131
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 90V、160V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS